Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov dvosoben stan od 47m2 Aerodrom

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 13 дек. 16:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Nov stan 59m2 Kozle dvosoben 57 000 ЕУР
Kuka vo Gorce Petrov  pozadi Vardar Mebel 53 000 ЕУР
Stan vo gradba Kozle 71m2 trosoben 1 100 ЕУР
Kuka vo Zlokukani kompl SV.Jovan od 100m2 120 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava Nov dvosoben stan vo Aerodrom od 47m2 na 6/10 kata. Stanot e istocna strana so parno i dva lifta. Ima list za predbelezuvanje moze i na kredit da se zeme preku banka. Stanot ke bide gotov vo april 2017 god. Cena 1000 evr/m2 so vklucen danik.
078/222-112
078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Dvosoben komplet namesten stan Aerodrom od 40m2 13 000 МКД
Stan od 92m2+8m2 terasa vo Kulite 60 000 ЕУР
Super luksuzen stan 186m2 Kompleks Vergina 1 150 ЕУР
Garsonjera komplet renovirana od 30m2 za Samci 10 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации