Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 10:02

Nov nevselen stan so dve spalni i dva toaleti na vtor kat

ЕУР

Објавени: авг. 11 10:02
Прегледи: 3242
👉👉👉 само во агенција "ЧАНАК"

Се продава нов невселен стан, во "Влае",спроти кружниот тек,до зградата на "Американ Констракшн".
станот има 72 м2, истиот има практичен распоред:
дневна со кујна, две спални соби, една голема бања, ,една мало вц и голема тераса со прекрасен поглед кон источна страна,односно булевар Партизански Одреди.
Станот е со вградено парно.
Паркинг место со доплата од 4 000 евра.
Цената на станот е 1.180 евра за 1м2,односно 84.960 ЕУР без паркинг.
Цената е со платен данок.
Станот може да се види секој ден со претходна најава од 1 саат.
За дополнителни информации можете да не контактирате во било кое време во текот на денот.
Телефон за контакт:
078/271-777
071/280-333
Опис на линк

* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Dervish Cara 63 078271777

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации