Оглас од претпријатие Објавени: јан. 29 2022 02:07

Nov petosoben stan vo Crnice ul.Bansko

Објавени: јан. 29 02:07
Прегледи: 1252
Agencija Casa prodava nov nevseluvan stan vo Crnice 164m2 + 15m2 balkon (ul. Bansko) na 2 kat bez lift, poluopremen, 4 spalni, 3 kupatila, parking. cena po dogovor. kontakt: 071 259 252 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации