Оглас од претпријатие Објавени: септ. 30 2022 10:47

Nov stan 54 m2 Kompleks Cosmos

ЕУР

Објавени: септ. 30 10:47
Прегледи: 1836
SE PRODAVA NOV STAN VO KOMPLEKS COSMOS SPROTI HOTEL RUSIJA VO AERODROM
54 M2 SO POSEBNA SPALNA, 11/17 KAT, ODLICEN RASPORED, POGLED KON VODNO-PREKRASEN LUKSUZEN KOMPLEKS SO SPA CENTRI, PARKOVI, DUKANI, RESTORANI........................
STANOT KE BIDE VSELIV DO DEKEMVRI 2022 GOD
Cena 1330eur/m2
informacii na 070 825 500
Опис на линк

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

070825500

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Скопје 070825500

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации