Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN AERODROM 41m2 DVOSOBEN

39 770 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 18 апр. 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

DVOSOBEN VSELIV STAN VO AERODROM 48M2 46 560 ЕУР
 STAN VO AERODROM VOENA ZGRADA POZADI MCDONALDS 65 000 ЕУР
CETIRISOBEN STAN 85m2 BLIZU MAJCIN DOM  67 000 ЕУР
KUKA NA 3 KATA BUTEL 1 32m2 ITNO 135 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM VO POVRSINA OD 41 M2, KAT 2, SO ZASEBNA SPALNA SOBA.
STANOT E VO GRADBA, VSELIV DEKEMVRI 2018 GOD.
ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078411914
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
CENTAR, NOV ,SO GARAZA 72 M2 5 KAT NEVSELUVAN 0 ЕУР
NOV DVOSOBEN VSELIV STAN AERODROM 57m2 46 000 ЕУР
BARAKA SO DOGRADBA BUTEL 2 80M2 95 000 ЕУР
PLAC VIZBEGOVO STRUJA VODA 4300M2 36 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации