Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov stan od 46m2 vseliv so imoten list G Petrov

35 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 06 апр. 15:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan vo nas.G.Petrov vo blizina na o.u.Mirce Acev.Vo blizina ima i gradinka.Stanot e na visoko prizemje so preubav raspored. cenata e so platena ag.provizija.kon.tel.Lile 078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Evtin stan od 67m2 kaj parkot na Toshe N Lisice 50 000 ЕУР
Stan vo K Voda 67m2 46 000 ЕУР
Prazen stan karshi Rumunska 87m2 230 ЕУР
Garsonjera vo Hrom 35m2-vseliva so im.list -
Кон почеток