Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 60m2 vo Taftalidze 1

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 28 јан. 18:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

54 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Скопје
Површина: 60 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава стан 60 м2 во Тафталиџе кај гимназија Нова со една голема спална и комфорна дневна со лифт и парно
Цена: 54000е со платена агенциска провизија
ш:27201
Нема посетени огласи
Кон почеток