Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN SO ZASEBNA SPALNA AERODROM 40M2

43 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 10 јул. 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата

ATRAKTIVEN MAGACINSKI RABOTEN PROSTOR 200m2 -
SE IZNAJMUVA KOMFOREN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
STAN 65M2 VO AERODROM DO ZELEZNICKA 707 ЕУР
KARPOS 1 SIMPO  DVOIPOLSOBEN 56 M2 1 KAT 49 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM VO POVRSINA OD 40 M2, 5 KAT,ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE.
VO NEPOSREDNA BLIZINA NA TOBAKO 2 !!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN DO EKONOMSKOTO 69m2 63 000 ЕУР
KARPOS 3 1 KAT RUSKA ZGRADA STAN NA AGOL 54m2 47 000 ЕУР
NOVO LISICE 1 KAT FUL OPREMEN SO GARAZA 52 M2 47 000 ЕУР
STANBENO DELOVEN 50+50 CENTAR POZADI RAMSTOR 500 ЕУР
Кон почеток