Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VEDNAS VSELIV 93m2

73 935 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN EXCLUSIVE1 29 јун. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
 URBAN EXCLUSIVE1

URBAN EXCLUSIVE1

409 Огласи во продавницата

LUKSUZEN NAMESTEN STAN VO ZDANEC 145 000 EUR
NOV STAN VEDNAS VSELIV VO GORCE 73 200 EUR
VEDNAS VSELIV STAN VO KARPOS1 53 000 EUR
SUPER STAN VO AVTOKOMANDA 31 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ШИФРА:1487 Се продава нов стан веднаш вселив од 93м2 со две спални соби на 5Кат со лифт,станот е до пазарот Ѓорче
URBAN EXCLUSIVE1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078/217-300
https://www.urbanexclusive.eu.mk
URBAN EXCLUSIVE1
078/217-300 077/904-349
 URBAN EXCLUSIVE1

URBAN EXCLUSIVE1

409 Огласи во продавницата
KOMPLET RENOVIRAN STAN VO GORCE 36 500 EUR
Stan vo K Voda ITNO 38 000 EUR
ПЛАЦ СО А2 МАРКИЦА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 190 000 EUR
SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VEDNAS VSELIVA 28 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации