Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO KAPISTEC 49m2 NA VISOKO PRIZEMJE

59 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 10 јан. 16:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

SE IZDAVA KAT OD KUKJA 88M2 VLAE 350 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZA IZDAVANJE 650 ЕУР
ODLICNA NOVA KUKA VOLKOVO STOPANSKI DVOR 180 000 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 270 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam nov stan vo Kapistec so povrsina od 49m2 so posebna spalna soba na visoko prizemje od zadna strana juzna orientacija i odlicen raspored,Zgradata e na odlicna i mirna lokacija vselivoza 2 meseci
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111 202 070 24 25 64
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
PLAC VO PAJURI  GRCIJA 13800m2 SO MARKICA 900m2 2 600 000 ЕУР
NOV VSELIV STAN VO AERODROM 43 500 ЕУР
NOV STAN VO NOVO LISICE ODLICEN RASPORED 42 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN OD 57м2 VO TAFTALIDJE 1 65 550 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации