Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO TAFTALIDZE od 69m2 kaj Mlecen

Оглас од претпријатие Се продава од: COREX Real Estate 08 јул. 16:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan vo Taftalidze1, kaj Mlecen.
Stanot e na Prizemje, 69m2, so dve spalni.
Pogoden i za deloven prostor.

Cena:po dogovor!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra:1267
Kontakt:075 205 008 agent Tanja
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141 , 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

763 Огласи во продавницата
EKSTRA KUKA VO PRIPOR OD 197m2 gradba 2005 -
STAN OD 55m2 VO AERODROM kaj Lukoil 52 000 ЕУР
KUKA OD 244m2 VO n.CENTO -
STAN OD 64M2 VO NOVO LISICE 50 000 ЕУР
Кон почеток