Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN STAN KAPISTEC SPROTI ZEBRA 61m2

73 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 06 септ. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN VO AERODROM DO BISER 72M2 60 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN TAFTALIDZE MLECEN 250 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN 48m2 3 KAT SO CENTRALNO PARNO 43 200 ЕУР
ODLICEN STAN ZA IZNAJMUVANJE 32m2 KAJ AMSM 180 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA NOV TROSOBEN STAN VO KAPISTEC NASPROTI TC ZEBRA.
STANOT E VO POVRSINA OD 61 M2, 2 KAT,JUGOISTOCNA ORIENTACIJA, ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO PARNO GREENJE.
VSELIV DEKEMVRI 2019 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
GRADEZNI PARCELI HIPODROM 294M2 296M2 301M2 357M2 0 ЕУР
STANBENO DELOVEN 50+50 CENTAR POZADI RAMSTOR 500 ЕУР
KISELA VODA VO PARKOT SPROTI RASADNIK 63M2 TROSOB 46 000 ЕУР
KOMPLET OPREMENA KUKA VO CRNICE 240m2 1 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации