Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov trosoben stan od 58m2 vo Hrom

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 03 мар. 16:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Nov stan vo suteren kaj Univerzalna Sala 22 000 EUR
Stan vo Aerodrom 52m2 45 000 EUR
Stan od 56m2 vo Kisela Voda 38 000 EUR
Komforen trosoben stan od 69m2 vo Kisela Voda 50 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
se prodava nov vseliv stan vo nas.Hrom na prizemje vednas na pocetokot do gradinkata i isto takov na vtor kat so povrsina od 58m2 so dve spalni sobi.cena 900e.m2.kon.tel.Lile 078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток