Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN VEDNAS VSELIV VO KARPOS

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA VILA 17 фев. 09:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AGENCIJA VILA

AGENCIJA VILA

185 Огласи во продавницата

Centar namesten dvosoben stan 200 EUR
Super namesten stan 110m2 vo Centar 600 EUR
TROSOBEN STAN KAJ CITY MAAL 220 EUR
TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
AGENCIJA VILA PRODAVA NOV VEDNAS VSELIV TROSOBEN STAN VO KARPOS DO SITI MOL.STANOT E NA TRETI SPRAT,JUGOZAPAD,KUPATILO I WC.

SIFRA 15192
KONTAKT 075373299
AGENCIJA VILA
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
Посетете ја нашата продавница
KARPOS SKOPJE Прикажи на мапата
075373299 075373599
AGENCIJA VILA

AGENCIJA VILA

185 Огласи во продавницата
APARTMAN SO DVE SPALNI KASANDRA 0 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR 1 050 EUR
NOV TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA 230 EUR
Nov trosoben stan vo Aerdrom 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации