Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV TROSOBEN VLAE 64M2 PRIZEMJE

62 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 28 ноем. 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата

STAN VO DEBAR MAALO 95m2 SO GOLEM BALKON 104 500 ЕУР
TROSOBEN NOV STAN VO KAPISTEC 64m2 1 KAT 67 200 ЕУР
DVOSOBEN STAN STROG CENTAR 38 M2 SO SPALNA RENOVIR 45 000 ЕУР
IZGRADI BRZO KVALITETNO KONKURENTNA CENA 260 ЕУР
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO VLAE VO POVRSINA OD 64 M2, DNEVNA,2 SPALNI ,BANJA I BALKON.
STANOT E GRADBA 2015, SE PRODAVA SO ELEMENTI OD KUJNA !!!
LOKACIJA VLAE POZADI TINEKS !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата
NASKORO ELITEN STANBENO DELOVEN KOMPLEKS SOPISTE -
APARTMENT IN ELITE KOMPLEX FOR SALE 210 000 ЕУР
DVOSOBEN VSELIV STAN VO AERODROM 48M2 46 560 ЕУР
NOVA KUKA 310m2 VO BLIZINA NA NOVA TAFTALIDZE -
Кон почеток