Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov vo gradba trosoben od 65m2 Vlae

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 10 фев. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Luksuzen  od 68m2 kulite  kompleks Cevahir Sky Cit 450 ЕУР
Kafic na kej na Vardar od 230m2 0 ЕУР
Renoviran stan vo Aerodrom 101m2 88 000 ЕУР
Stan vo gradba 56m2 stara rampa 960 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan trosoben od 65m2 vo Vlae na ul. Aco Sopov do Lukoil benziskata posle Furnata Uni Luks.Na vtori kat orjentacija sever istok.Stanot ke bide za vseluvanje do Juni 2020god. So list za predbelezuvanje.Moze i kredit stanben da si podignete.Cena 930 evra/m2
tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511 078222112
Атлас Недвижности
Renovirani kancelari od 69m2 Centar 400 ЕУР
Novi stanovi vo gradba vo Avtokomanda 950 ЕУР
Trosoben stan 86m2 pozadi Kapitol 75 000 ЕУР
Kukja vo Vlae od 250m2 i dvor 390m2 125 000 ЕУР
Кон почеток