Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV VSELIV 45m2 DVOSOBEN STAN POVOLNO

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 26 јул. 15:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

KUKA VO ELITNATA NAS TRNO DOL 600 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN KATOLICKA SO VKLUC.TROS 20 000 МКД
ATRAKTIVNA GRAD PARCELA 7726M2 DO KEJ NA VARDAR 0 ЕУР
NIVA VO VIZBEGOVO 11000m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ITNO SE PRODAVA NOVOIZGRADEN STAN ,45 M2,VSELIV SO IMOTEN LIST.
HRASTOV PARKET,SOPSTVENO PARNO,BALKON,WC SO PRIRODNA VENTILACIJA.
RASPORED OD HODNIK VO SITE PROSTORII.
KUPATILO SO PRIRODNA VENTILACIJA .
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
PLAC VO BARDOVCI NA RIDOT 1000 M2 65 000 ЕУР
SEMEJNA KUKA NA 2 KATA NASELBA LISICE 0 ЕУР
ATRAKTIVNI KANCELARII 85m2 1 KAT SPROTI GRADEZEN 800 ЕУР
NOV TROSOBEN VLAE 64M2 PRIZEMJE 62 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации