Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov vseliv stan 54m2 so imoten list

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 26 јан. 14:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Centar plostad 124m2 stan prenamenet vo deloven 0 ЕУР
K.Voda Rasadnik 59m2 dvosoben na 2 kat 54 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor 135m2 so dvor Centar Debar Maalo 700 ЕУР
Baraka zidana od 90m2 so 1000m2 plac Cento 65 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
..Agencija partenon prodava nov stan vo Taftalidze 1, 54m2 na 7/9kat nov so imoten, vseliv vednas so kujna, klima....cena 52000eu

poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
ЦРНИЧЕ НОВИ ЛУКС СТАНОВИ 47м2, 71м2, 111м2 0 МКД
CENTAR 60m2 STAN ZA KANCELARII 0 МКД
Stan kaj Dom na gradeznici 55m2 na prv kat 0 ЕУР
TAFTALIDZE NOV 48M2 OPREMEN DVOSOBEN 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации