Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV VSELIV STAN VO AERODROM 57 M2 DO ZELEZNICKA

58 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 06 апр. 13:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

Nov nevseluvan stan do Univerzalna sala 89m2 0 EUR
STAN 85m2 3 KAT JUZNA STRANA AERODROM VOENA ZGRADA 88 000 EUR
ODLICEN 2.5 SOBEN KOMPL RENOVIRAN STAN TAFTALIDZE 54 000 EUR
NOV TROSOBEN STAN OD 49M2 NAD SPECIJAL UNIVERZALNA 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA ODLICEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM VO NEPOSREDNA BLIZINA NA ZELEZNICKA, KAJ KAFE-BAR RULET.
STANOT E VO POVRSINA OD 57 M2, 1 KAT, JUZNA ORIENTACIJA.
CENTRALNO PARNO GREENJE, ODLICEN ZA ZIVEENJE KAKO I ZA DELOVEN PROSTOR.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
NOV TROSOBEN STAN VO HROM SO GARAZA 63 500 EUR
KARPOS 3 49m2  ILI MENUVA ZA ZEMJISTE VIZBEGOVO 58 800 EUR
EKSKLUZIVNO EVTINO NOVOGRADBA KAJ MVR 38m2 1 100 EUR
DUPLEKS CETIRISOBEN DO SIMPO MVR POGLED KON GRADOT 105 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации