Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV VSELIV STAN VO AERODROM

43 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 24 ноем. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA PREKRASNA LOKACIJA 400 ЕУР
PREUBAV APARTMAN  KOMPLETNO OPREMEN 40M2 43 000 ЕУР
KUKA VO KOZLE 132 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN NA VODNO 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Nov stan vo Aerodrom vseliv 48m2 na prv kat so parno,lift, orientacija istok,spalna dnevna so kujna kupatilo, terasa.
sifra...19168
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842 070 24 25 64
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
KOMPLET RENOVIRAN STAN VO AERODROM 62 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO AERODROM NOVA ZGRADA 300 ЕУР
NOV STAN AERODROM  GOLDENART 49m2 2 SPALNI   49 000 ЕУР
NAMESTEN STAN VO PRIPOR PO NOVA ZGRADA 75 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации