Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA GARSONJERA TAFTALIDZE 1 35m2

38 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 06 септ. 12:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

STAN ZA IZNAJMUVANJE KISELA VODA 200 EUR
NEPOVTORLIVA PONUDA 70m2 STAN GORCE 1 KAT 52 000 EUR
MADZARI TERMO CETIRISOBNA KUKA SO DELOVEN PROSTOR 110 000 EUR
NEVSELUVAN STAN NOVOGRADBA DEBAR MAALO 92 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN-GARSONJERA VO IZGRADBA VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS ALUMINA.
STANOT E VO POVRSINA OD 35 M2, NEMA ZASEBNA SPALNA NITU MOZNOST ZA PREGRADUVANJE.
POSEDUVA BALKON, LIFT.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
EKSTRA STAN 107 m2 NA ILINDENSKA 130 000 EUR
CRNICE VODNO 136M2 1 KAT KOMPLET OPREMEN 120 000 EUR
TROSOBEN STAN CENTAR POZADI RAMSTOR 2008 G.GRADBA 61 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO GORCE PETROV 44 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации