Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA GARSONJERA VO GORCE PETROV 1 KAT

26 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 21 авг. 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ M.DOM 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN 60 M2 CENTAR - BEKO 350 ЕУР
PLAC ZA KOMERCIJALNA GRADBA A2 KISELA VODA 0 ЕУР
NOV OPREMEN SO MEBEL PARKING MESTO KARPOS 3 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA VO GORCE PETROV NA 1 KAT.
ZAPADNO ORIENTIRANA ,IMA BALKON.
NEMOZE DA SE PREGRADUVA ,VKUPNA POVRSINA 33 M2.
CENATA E SO VKLUCENO DDV,PRVA PRODAZBA,
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
Luksuzno opremena nova kuka na padinite na Vodno 350 000 ЕУР
LUKSUZNO OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
NOV NEVSELUVAN STAN KAPISTEC DOLNO VODNO 75M2 999 ЕУР
CETIRISOBEN STAN DUPLEKS KOZLE DELUMNO OPREMEN 80 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации