Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI 48M2 I 63M2 VO K.VODA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 08 окт. 20:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
TROSOBEN STAN OD 65m2 NOVOGRADBA VO KISELA VODA CESMA 1 100 ЕУР
CENTAR KATOLICKA 87M2 NOVOGRADBA 0 ЕУР
Taftalidze 1 70m2 trosoben za kancelarii 500 ЕУР
N.LISICE 80M2 SO TRI SPALNI LUKSUZNO OPREMEN 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
14947..AGENCIJA PARTENON PRODAVA VO NOVOGRADBA KOJA KOJA KE BIDE VSELIVA VO MART 2020GODINA
***48M2 SO EDNA SPALNA 1-4KAT
***63M2 SO DVE SPALNI, BANJA I TOALET 3 I 4KAT
BLIZU EKONOMSKOTO UCILISTE
CENA 1050E/M2 SO VKLUCEN DANOK
POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
N Zeleznicka 50m2 dvosoben odlicen stan 280 ЕУР
ТАФТАЛИЏЕ 1  ДВОСОБЕН ОПРЕМЕН 0 МКД
TAFTALIDZE 1 NOVA GARSONJERA NAMESTENA 0 МКД
CENTAR KAJ OLIMPISKI BAZEN 87M2 NA 3KAT 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации