Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi stanovi vo Gjorce Petrov

Се продава од: ВЛАТКО 11 дек. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат нови станови од 30м2,47м2,50м2,55м2 и 76 м2 во Ѓорче Петров позади гимназијата.Цена по договор
ВЛАТКО
077/694-390
Leaflet
Кон почеток