Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVO GRADBA TAFRALIDZE SO EDNA SPALNA 35M2

37 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 05 јул. 08:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan od 64m2 vo Kisela Voda 45 000 ЕУР
Stan od 49m2 vo K.Voda 42 000 ЕУР
Odlicno namesten stan Aerodrom  so 1 spalna -
Luksuzen stan vo Vlae so 2 spalni 300 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN OD 35M2 SO EDNA SPALNA VO TAFTALIDZE 2 NA ODLICNA LOKACIJA CENATA E 37500EVRA SO SITE DAVACKI PREKRASNA MOZNOST ZA KUPUVANJE NA NOV STAN
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan so 1spalna kaj Mlecen 46m2 51 000 ЕУР
DUKAN VO TC BISER 200 ЕУР
Namesten stan vo Kisela Voda -
Stan od 38m2 vo Karpos 4 ponova gradba 30 000 ЕУР
Кон почеток