Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVO LISICE 1 KAT FUL OPREMEN SO GARAZA 52 M2

47 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 30 апр. 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата

KAT OD KUKA 100M2 KISELA VODA OPREMEN 300 ЕУР
PLAC VO BUNJAKOVEC SO NAMENA A2 -
MINI EKSKLUZIVNA ZGRADA TAFTALIDZE BLIZU GIMN NOVA -
NOVI DUPLEKS STANOVI,120 M2 I 140 M2,DEBAR MAALO ! 92 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN PONOVA GRADBA VO NOVO LISICE VO POVRSINA OD 52 M2, 1 KAT,ZGRADA SO LIFT I CENTRALNO PARNO GREENJE .
STANOT POSEDUVA I PODZEMNO PARKING MESTO.
SE PRODAVA KOMPLET OPREMEN SO MEBEL.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата
SE IZDAVA 40 M2,KOMPLET OPREMEN-TAFTALIDZE !!! 40 ЕУР
ODLICEN FUNKCIONALEN MAL STAN  SO SPALNA  K.VODA 155 ЕУР
3-SOB STAN VO  CENTAR-BOEMSKA ULICA DO HELSINSKI 890 ЕУР
NOVI STANOVI GORCE PETROV 33,50 I 56m2 800 ЕУР
Кон почеток