Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA 64M2 TROSOBEN KARPOS 3

76 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 21 дек. 14:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1328 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA STAN CRNICE NAD MVR 650 ЕУР
LICE ZA RABOTA VO AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI -
KOMPLET OPREMEN STAN VO CENTAR BLIZU RAMSTOR 380 ЕУР
EDINECNA KUKA CENTO DO 25 MAJ ITNO 52 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVA STAN VO ZAVRSNA FAZA NA IZGRADBA VO ZGRADA VO KARPOS 3 VO NEPOSREDNA BLIZINA NA CITY MALL.
STANOT E VO POVRSINA OD 64 M2,POZICIONIRAN NA 2 KAT,JUGOISTOCNA STRANA.
ZGRADA SO LIFT,CENTRALNO GRADSKO PARNO.
MODERNO UREDEN VNATRESEN ENTERIER,DVORNA POVRSINA NA OBJEKTOT .
PRAKTICEN STAN,POGODEN ZA POVEKE NAMENI.
VO NEPOSRENA BLIZINA NA UCILISTE I GRADINKA ,
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1328 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN 52M2 CENTAR 62 000 МКД
TROSOBEN STAN POZADI MASINSKI KARPOS 2 77 M2 800 ЕУР
SE IZDAVA STAN SO SPALNA SOBA 32 M2,DO UNIVERZALNA 220 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 66M2 ODLICNA SOSTOJBA 53 000 ЕУР
Кон почеток