Оглас од претпријатие Објавени: фев. 25 2020 10:37

Novogradba Porta Aerodrom

ЕУР

Објавени: фев. 25 10:37
Прегледи: 82
Се продава стан новоградба во Порта Аеродром
-78м2
-кат 9/9
-градско парно
-ориентација запад
-дневна со кујна,детска соба,спална,купатило и гостински тоалет
-можност за купување паркинг место 3150 еур
-Цена 1100еур/м2 со вклучен ддв
-вселив до крај на 2020 година
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации