Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Novogradba so edna spalna soba ODLICNA LOKACIJA

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 25 јан. 12:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Odlicna lokacija ( mirna i atraktivna )
Pozadi Univerzalna sala, vo blizina na Katolicka crkva
Stan so edna spalna soba
2 kat od 6 kata, so lift
Specifikacija na materijali- na uvid za kupuvacot, odlicna referenca na investitorot
NEPOVTORLIVA PONUDA za toj del na gradot.
VSELIV : Oktomvri, 2016 godina
sifra:28496
02/3246-245 078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Кон почеток