Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novogradba stanovi vo Aerodrom N Lisice Centar

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 фев. 19:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продаваат новоградба станови во Аеродром, Н.Лисиче,Центар,Водно,Козле,зградите се некои во почетна фаза , дел од нив во поодмината и дел во завршна фаза, со различна големина и катност по избор : Аеродром ( 39м2, 46м2, 59м2,68м2,80м2) Центар(106м2,85м2,65м2) Водно (158м2,173м2,189м2), Козле (98м2,58м2) Н.Лисиче (30м2,47м2,54м2,60м2,69м2). Зградите се градени со врвни материјали, висок квалитет на звучна(над 65 децибели) и термичка изолација, италијански плочки и врати ,IDEAL STANDARD санитарии, висока естетика и одличен изглед, сигурносна блиндор врата ,прозори REHAU

КОНТАКТ: НАДИЦА 071/218-646
http://bozinoski.mk/mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
STAN NA VODNO SUPER POGLED NA SKOPJE -
DELOVEN PROSTOR STAN VO CENTAR SO UPOTR DOZVOLA -
SE IZDAVA UBAVO OPREMEN TRISOBEN STAN KISELA VODA 320 ЕУР
Ekskluzivno namesten stan vo kuka vo Kozle 800 ЕУР
Кон почеток