Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA VLAE 48M2 DVOSOBEN

45 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 24 јан. 12:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата

OPREMENI KANCELARII VO DELOVNA ZGRADA CENTAR 250 ЕУР
STAN ZA KANCELARII VO STROG CENTAR 450 ЕУР
DELOVEN PROSTOR ZA KANCELARII VO CENTAR 500 ЕУР
STAN VO NOVO LISICE 62 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Se prodava stan od 48m2 so edna spalna vo Vlae-novogradba,gotov krajot na 2020godina,na prekrasna i mirna lokacija.Ima list za predbelezuvanje,renomiran investitor i prekrasna i kvalitetna gradba.
Dostapni stanovi od 48m3 na 2ri I 3ti kat.

Cena 950evra m2

Kontakt 078 350 081

BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
02 3111 202 078 350 081
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата
OPREMEN KANCELARISKI PROSTOR VO KISELA VODA 250 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE KAJ KATOLICKA LUKSUZEN !!!! 290 ЕУР
EDINSTVENA PONUDA NOV VSELIV STAN VO AERODROM 45 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 31 000 ЕУР
Кон почеток