Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODL TROSOBEN STAN VO KOZLE KLASICEN RASPORED

80 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 18 апр. 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата

APARTMAN VO CENTAR PARK 82m2 POGLED NA KEJ -
KUKA VO BARDOVCI KOMPLEKS BELI KUKI 350 000 ЕУР
PREZIDANA 4 SOBNA BARAKA CENTO NA BRDOTO -
SE IZNAJMUVA MAGACIN SO DELOVEN/KACELARII PINTIJA 2 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO KOZLE VO POVRSINA OD 76 M2.
STANOT E GRADBA 2010,POZICIONIRAN NA 2 KAT,ISTOK ZAPAD.
STANOT IMA KLASICEN RASPORED ,RASPREDELEN OD CENTRALEN HODNIK.
KON ISTOCNATA STRANA SE POZICIONIRANI DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA(PRIRODNA VENTILACIJA),BALKON
ZAPADNIOT DEL 2 SPALNI SO GOLEMA BANJA I BALKON.
SO STANOT VO CENATA E I GARAZNO MESTO.
STANOT SE PRODAVA SO SIOT VGRADEN MEBEL, VO KUJNATA E I TEHNIKATA, 2 KLIMA UREDI,PLAKARI VO SOBI
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата
NOV NEVSELUVAN STAN VO KARPOS 1 47 250 ЕУР
KUKA CENTO POZADI O UCILISTE 25 MAJ 72 000 ЕУР
NOV TROSOBEN 53m2 1 KAT VO VLAE 48 000 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLET UREDEN STAN 118M2 UNIVERZALNA 450 ЕУР
Кон почеток