Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICEN PETOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 17:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24619
Се продава прекрасен стан во Дебар Маало во близина на Влада, станот е 161 м2 на 2 ри кат во постара зграда, но со лифт. Станот е со одличен распоред и со високи плафони, со паркинг место во гаража од 12 м2 и подрум од 6 м2. Има 3 големи спални соби + 1 помала соба, голема дневна со трпезарија и кујна.

Тел..071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток