Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICEN STAN VO KAPISHTEC

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 07 јул. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Shifra 24738
Se prodava odlicen stan vo Kapistec karsi Zebra so vkupna povrshina od 105 m2 ( 90 m2 + 15 m2 balkon). Stanot e na 1 kat, so severna orientacija, ima 3 prostorii odnosno 2 sobi i edna golema prostorija vo koja sto moze da se napravi i treta spalna soba.Greenje na privatno parno.

Tel..071/236-797
ASTORIA NEVIZNOSTI
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток