Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen stan vo Taftalidze 2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 10 септ. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Odlicen stan trosoben vo Debar Maalo 0 MKD
Kuka so dvor od 1730m2 na Vodno 0 EUR
LUX APARTMENT FOR RENT VODNO 0 MKD
POVOLNO - STAN VO KARPOS 1 61 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24909
Се продава одличен, нов стан во близина на Вардар, во Тафталиџе 2. Станот се наоѓа на 2ри кат, во понова мини зграда од само 4 ката, со лифт. Според имотен лист станот има 79м2 станбена површина, плус 9м2 помошни простории (три балкони). Се состои од влезен ходник, дневна соба со кујна, 3 спални соби, 3 балкони со убав поглед, 1 купатило и 1 гостинско вц. Со станот следува и едно гаражно паркинг место. Станот се продава со мебел во дневната соба, со вградена кујна, како што е на сликите, а спалните соби не се наместени.
Цена 1150 евра/м2.
Контакт 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Kuka vo Taftalidze so 3 spalni sobi 0 MKD
Nov stan vo gradba so 1 spalna 0 MKD
GARSONJERI OD 48m2 KARPOS4 KAJ CITY MALL 0 MKD
UBAV STAN vo Kozle 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации