Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen stan voena kula Avtokomanda

0 ЕУР

Се продава од: Zorica 07 јан. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Trosoben stan so posebno kupatilo I toalet, zasebna kujna so trpezarija.Cena po dogovor!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации