Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA NOVOGRADBA

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 19:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24737
Се продава стан од 68m2 во нова зграда на одлична локација во Кисела Вода, на само 700 метри од Собранието на Р. Македонија, на улица Христо Татарчев б.б.(спроти споменикот на Тодор Александров).Станот е на 4-ти спрат, заграда е со лифт.Станот е со две спални, два тоалета дневна, предсобје и тераса.

Тел.071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата
UBAV STAN so 2 SPALNI CENTAR 350 EUR
Deloven prostor vo Centar 127m2 -
LUKSUZNO OPREMEN TROSOBEN STAN MIDA -
Stan od 60m2 so 2 spalni vo Centar kaj Pestaloci -
Кон почеток