Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 27 јул. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24589
Се продава трособен стан во Кисела Вода зад салата Расадник, во зграда на Бортас.Станот е на 3 ти кат од вкупно 7 ката, со површина од 72м2, (внатрешен простор од 69м2 и 3м2 балкон). Станот располага со дневна соба, кујна, две спални соби, бања и гостински тоалет. Станот има приватно греење на струја, а се продава со вградени плакари и кујна без електрични апарати. Цена 62.000 евра

Тел..071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток