Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNI STANOVI NA POCETOKOT VO KISELA VODA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Vittoria Real Estate Agency 23 авг. 07:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Vittoria Real Estate Agency
SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN STAN 38M2 DEBAR MAALO 1 250 ЕУР
ODLICEN STAN VO CENTAR 86 000 ЕУР
ITNO STAN DVOSOBEN 47M2 TOBAKO 2 AERODROM 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodavaat stanovi na odlicna lokacija vi Kisela voda. Objektot e prizemje + 3 + potkrovje. Slobodni stanovi:

Prvi kat: 43m2 so oddelna spalna
Treti kat: 43m2 so oddelna spalna
Cetvrti kat: 42m2 so oddelna spalna

Cena po dogovor
Vittoria Real Estate Agency
078 367-357 070 317-965
Vittoria Real Estate Agency
ODLICEN STAN VO KAPISTEC ZA IZDAVANJE DVOSOBEN 200 ЕУР
ODLICEN STAN 40m2 ADORA TOBAKO 2 0 МКД
SE IZDAVA GARSONJERA 25M2 VO DEBAR MAALO NAD KALA 150 ЕУР
ODLICEN DUKAN 195M2 VO NAJSTROG CENTAR 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации