Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLOSTAD KUKA 600M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 09 фев. 09:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

PLOSTAD DELOVEN PROSTOR 17M2 100 EUR
CENTAR POZADI UJP 70M2 1 000 EUR
CENTAR PLOSTAD VMRO 69m2 1140 evra m2 1 140 EUR
CENTAR  SPROTI SOBOREN KAJ BIVSO JAT 99m2 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava kuca na plostad 600M2+ DVOR 300M2 so delovnost i nova markica za gradba cena po dogovor sifra 4350 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STROG CENTAR CRVEN KRST 107M2  100 000 EVRA 961 EUR
CENTAR 262m2 KUKA -restoran 1 000 EUR
CENTAR G ZID  BLOK DO SOBOREN HRAM 65M2 0 EUR
CENTAR G ZID J BROZ 85M2 EXTRA CENA 75 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации