Оглас од претпријатие Објавени: авг. 04 2016 03:24

Ponov dvosoben stan vo Rasadnik

ЕУР

Објавени: авг. 04 03:24
Прегледи: 76
Agencija PROAKTA GRUP posreduva pri prodazba na stan vo Rasadnik. Stanot se naogja na 7/7 kat, so lift. Stanot e 50 m2 vnatresna plus balkon od 2 m2. Moze da se prodava prazen po 850 eur/m2 ili namesten 900 eur/m2

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации