Оглас од претпријатие Објавени: авг. 05 2016 07:40

Ponuda na vednas vselivi stanovi na razlicni lok.

ЕУР

Објавени: авг. 05 07:40
Прегледи: 73
Proakta Grup posreduva pri prodazba na novi vednas vselivi stanovi na nekolku lokacii: Crnice, Kisela Voda, Hrom, Centar, Aerodrom...

Crnice:
1. 44 m2 so edna spalna soba na 2-kat
2. 56 m2 so edna spalna soba na 2-kat
greenje i ladenje so fenkojleri
CENA 1150 EUR/M2 so vkluceno parking mesto.

Kisel Voda:
1. 90 m2 so 3 spalni sobi na 2-kat 920 eur/m2
2. 67 m2 so 2 spalni sobi na 5-ti-kat 950 eur/m2
3. 58 m2 so 2 spalni sobi na potkrovje 950 eur/m2

Centar- vo blizina na Neuromedika
1. 56 m2 so 2 spalni sobi na 1-kat 1250 eur/m2 so vklucen parking

Hrom
1. 76m2 so dve spalni sobi na 2-kat so parking
cena 850 eur

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации