Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prekrasen kat od kukja na tivka lokacija vo Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 септ. 16:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24677
Се продава втор спрат од куќа на одлична локација во Козле, во близина на Канела. Станот има внатрешна површина од 125м2, плус две тераси со површина од 33м2, од кои едната со убав поглед кон Водно. Со станот следува и гаража од 17м2, со топол влез во заедничкиот ходник од куќата. Станот се состои од влезно антре со гостинско вц, остава или шпајз, голем дневен салон со камин и излез на прекрасна тераса со поглед на Водно, посебно одвоена кујна со сопствена тераса, понатаму одвоен дел со неколку внатрешни скали кон интимниот дел од станот, кој се состои од уште три спални соби и едно купатило. Станот има голем потенцијал, но истиот треба да се реновира, што се рефлектира на почетната купопродажна цена од 129.000 евра за стан од ваков калибар со бруто квадратура од 158м2 и гаража од 17м2, на прекрасна локацијаво Козле. Важно е исто така да се напомене дека греењето е градско на БЕГ, кое во моментов е исклјучено бидејќи никој не живее во станот, но лесно може да се приклјучи назад. За дополнителни информации или да закажете разгледување јавете се на моб: 071/271-271 (Борис).
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2892 Огласи во продавницата
Iznajmuvame stan pozadi Ramstor 0 MKD
PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN GRADSKI ZID 72m2 0 MKD
ODLICEN DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 MKD
Кон почеток