Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PREKRASEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 07 авг. 13:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24620
Се продава прекрасен стан на одлична локација во Аеродром кај Скопјанка.Станот е во постара зграда, но е со одличен распоред, комплетно реновиран, подот е махагони увезен од Грција, сите врати се освен влезната се исто махагони и рачно изработени за станот, влезната врата е блиндирана со челичен оквир, полнета со песок против пожар. Кујната е custom dizajn и е направена од дабово дрво.Керамиката низ целиот стан е Италијанска.Со oversized плочки во кујната и големото купатило. Станот е на 3 ти кат, со сопствено греење парно, но има можност да се користи и централно греење. Станот има површина од 95 м2, една голема спална соба и една помала спална, 1 бања и 1 гостинско тоалет. Има голем полузатворен балкон, и електрични ролетни на сите прозори, сите светла се Италијански со потенциометри за амбиентно светло. Со станот има и паркинг место во гаража.

Тел..071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток