Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Prekrasna nova kuka vo Sopiste

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 13:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Odlicen stan za deloven MiDa Kompleks 0 MKD
NOVI VSELIVI 4 SOBNI STANOVI CRNICE SO POGLED 0 MKD
Odlicen deloven prostor vo Centar 0 MKD
Stan so 3 spalni sobi i dvor 90m2 vo Kozle 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:24951
Се продава стилскa куќа на прекрасна локација во Сопиште (во близина на Општината) со вкупна површина од 123м2.
Куќата располага со два ката и голема тераса на трето ниво 56м2 со прекрасен поглед. и затворен дел од 20м2 со сауна.
Приземје - дневна соба со трпезарија и кујна, остава и бања.
Прв кат - бања, две спални од кои големата спална лесно делива на две засебни соби.
Греењето и ладењето се регулирани со фенкојлери . Куќата располага со хортикултурно уреден двор со базен и летниковец.
Објектот е новоградба и истиот се продава со вградена кујна и плакар.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Top garsonjera vo nova zgrada vo  centar 37 m2 220 EUR
Top stance vo Centar so edna spalna 0 MKD
Trnodol kat od kuka Trnodol house apartment 0 MKD
Stan so 2 spalni vo Aerodrom 75m2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации