Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PREUBAV TROSOBEN STAN NA VODNO

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 19:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24701
Се продава прекрасен стан на Водно во зградата над ( маркет) Рамстор,кат-Приземје, со Јужна ориентација,поточно гледа кон планината Водно.Станбениот простор е со вкупна површина од 70м2 и 4м2 тераса, и се наоѓа во зграда која е изградена во 2012 година.
Станот е трособен и се состои од ходник, дневна соба ( дневен престој со трпезарија и кујна), две спални и два тоалети (една бања и едно WC ). Подот е покриен со висококвалитетни керамички плочки и паркет, како и има вградено прозори од пвц со термопан стакло и поставени инсталации за сопствено парно греење.
Со станот се продаваат вградените плакари во спалните соби и ходникот, како и елементите од кујната кои се изработени од висококвалитетни матријали.

Тел..071/236-797
АСТОРИА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата
Preubav deloven prostor na Rampa K Voda -
Se izdava prazna kuka na Vodno 500m2 -
Super stan vo centar 120 m2 500 EUR
Odlicen nevseluvan stan so 2 spalni vo Kapistec -
Кон почеток