Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran namesten stan vo Zelezara

33 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 03 ноем. 15:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se iznajmuva nov namesten stan vo Taftalidze 1 250 ЕУР
Stan 57m2 vo Aerodrom Biser 57 000 ЕУР
Stan vo Centar vo blizna na TC Ramstor 64 000 ЕУР
Se iznajmuva kancelariski prostor Univerzalna 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во кулите во Железара.

Површина 38 м2
2 собен, со ходник и бања
Без тераса
Кат 10 со лифт
Комплетно реновиран
Комплетно наместен

Цена 33.000 Евра

Шифра Д134
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 62 000 ЕУР
Se prodava mini zgrada/kukja vo Vlae-Franc Presern 280 000 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA CRKVA 1 050 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации