Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan kaj Romanska Ambasada

58 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 27 фев. 11:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Cetvorosoben stan od 89m2 na Vodno 95 000 ЕУР
IZDAVAME DVOSOBEN STAN VO D. MAALO MOZE I STUDENTI 200 ЕУР
Ubav stan na Vodno 105 000 ЕУР
Novogradba vseliv trosoben 64m2 Karpos 3 68 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra 3/8879 Centar se prodava trosoben stan 60m2 na treti kat bez lift vo postara zgrada. Stanot e komplet renoviran. Nema parno. Ima dve terasi, plus podrum. Gleda na istok i zapad. Cena 58000 evra.
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Se izdava namestena kuka vo Vlae 600 ЕУР
Se izdava stan od 95m2 vo Kozle 250 ЕУР
Se izdava 320m2 kancelariski prostor vo Centar 8 ЕУР
Cetvorosoben stan vo Aerodrom 65 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации