Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan na vtori kat vo Karpos 3

53 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 05 септ. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

Cetvorosoben stan vo Gjorce Petrov 0 ЕУР
Se iznajmuva prekrasna garsonjera  Centar 240 ЕУР
STAN SO DVE SPALNI NOV MEBEL UBAVA LOKACIJA 0 МКД
STAN ZA RENOVIRANJE VO BUNJAKOVEC 55m2 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен број: 3437
Реновиран стан со две спални, дневна соба, кујна, купатило, тераса и остава.Има лифт.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Se izdava 3 soben stan vo Centar 250 ЕУР
OPREMEN PROSTOR SO KANCELARISKI MEBEL POVOLNO 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ UJP ZA DELOVNA NAMENA 0 МКД
SE IZDAVA TRISOBEN UBAVO OPREMEN STAN LEPTOKARIJA 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации