Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Renoviran stan vo Aerodrom top cena

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 11:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24625

Агенција Асторија продава реновиран стан во Аеродром,позади Бисер трговскиот, со површина од 87м2 + 8м2 подрум. Станот е реновиран пред една година. Располага со 3 спални соби, дневна со кујна, две купатила и тераса. Станот е на 4ти кат од вкупно 5 ката, без лифт. Цена 79.000 евра + 3% данок на пренос.
Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
Кон почеток